Číst všichni - prosím !!!!! - i vy co jste byli v neděli na cvičení !!

27.03.2017 12:17
Ahoj všichni :) vy co jste byli včera na cvičení jste seznámeni s problematikou o které tu chci informovat, ale prosím i přesto čtěte, mění se totiž z parkovacího důvodu i den cvičení.
 
Jedná se o stížnost, která se dostala k panu starostovi. Jde o dodržování rychlosti a přednosti zprava v obci. Nevíme kde jsou původci této stížnosti, ale na žádost pana starosty vás chci poprosit, aby jste dodržovali, jak rychlost tak přednost !! Pomalu jezděte i na té polňačce co vede ke cviču.
No a aby jsme tedy neprovokovali neznámé stížníky, změní se i parkování. Již nebudeme stát nahoře na place, ale pojedete po cestě nahoru k lesu, kde podél plotu dojedete do objektu zadní bránou. Auta se nechají na parkovišti u chaty a kdo se nebude vejít tak nechá auto před branou podél plotu či na kraji lesa před branou - ještě pár cvičení tam bude taťka nebo Petr, aby vás případně nasměrovali.
No a poslední změna kterou musím udělat, je změna z úterka na středu, jelikož v úterý a čtvrtek se dole před chatou bude střílet. Problém by nebyl nebýt parkování, ale jde o to, že místo pro vás i střelce tam nebude. Omlouvám se moc za změny, ale byli neplánované a nadšená z nich vůbec nejsem. Musíme tak ale učinit, aby se z důvodu některých nespokojených lidí, kteří mají potřebu si na nás něčím stěžovat, nestali změny mnohem ,,zákeřnější" jako je třeba opět stěhování cvičáku na jiné místo.
 
Znamená to tedy: 1. parkování z druhé strany!
2. poslední nedělní cvičení bude 2.4 od 15:00 a poté začínáme od středy 12.4 v 18:00 od té doby vždy středy od 18:00 !!
 
Snad je to zatím vše a nic jsem nezapomněla :) Děkuji vám za trpělivost ohledně změn a snad tím nebudou způsobeny žádné komplikace a chaos. Kdo nebude něčemu rozumět-neváhejte mě kontaktovat!!!
Prosím všechny, aby jste průběžně sledovali FB či web, aby jste věděli o všech případných novinkách