INFO O BALLGINE - DŮLEŽITÉ !!

23.02.2016 08:24

Ahoj všichni Ballgiňáci :) Emotikona smile Máme tu pár bodů a novinek, tak jdeme na to:


Emotikona smile

1. prosím všechny nováčky,kteří ještě neposlali vyplněný dokument - info o pesanovi a pánovi, aby napravili Emotikona smile ( ve složce dokumenty ke stažení, v případě FB-soubory)

 

2. všechny letošní lovečáky prosím, aby poslali mejl či sms (do konce února) se jménem psa a výcvikovou úrovní ( co vše umíte z loveckého, případně, že jste teprve v začátku) - neplatí samozřejmě pro ty co už mi info poslali 


Emotikona smile

3. Plánuji zavést cvičo skupinky poslušnosti i v týdnu ( předběžně mám v hlavě asi čtvrtek odpoledne) - poprosím všechny komu by se cvičení hodilo spíše v týdnu, nebo je mu to jedno protože může obojí, aby napsal (FB či mejl) - bude záležet, jaký bude zájem a podle toho se uvidí jestli se cvičení v týdnu zavede.

 

4. zatím poslední a HLAVNÍ info - Ballgine se bude přesouvat z Brozan do Srchu- hlavní z důvodů jsou prostory a klid a samota, kterou nám v Brozanech jaksi drobek přerušili. Poslední cvičo v Brozanech bude v neděli 28.2 a od 6.3 už budeme šaškařit v Srchu na střelnici ( pro ty co tam ještě nebyli - https://ballgine.webnode.cz/news/strelnice-15-3-2015/ )

 

Všem přeji krásný den a budu se těšit na dalším cviču :)Emotikona smile