Info o změnách cvičení a další....

11.09.2018 13:28

Zdravím všechny. Mám tu několik bodů, které potřebuji sdělit  poprosím důležité věci si zapište, ať pak nejsou nemilá překvapení v podobě, že budete stát v Srchu sami 

 

1. v neděli budeme podepisovat souhlas se zpracováním osobních údajů - je to hlavně kvůli zveřejňování fotek na společné fotogalerii. Kdo nebude, tak podepíše příště, jen Vás poprosím, aby jste se poté přihlásili o podpis sami.

2. Znovu budu prosit, aby jste všichni dodržovali dopravní předpisy v Srchu. Pomalu prosím jezdit i po příjezdové cestě ke cvičáku- obzvlášť, když odjíždíme a potkáváme po cestě psi! děkuji 

3. 30.9 a 7.10 cvičení nebude - budete mít ,,prázdniny"

4. Od listopadu bude cvičení neděle dopoledne - v 10:00

5. Opět otvírám skupinku pro začátečníky - pro ty co nedávno nastoupili ( furt trvá, že nepřibírám nové pejsky , jen po případné domluvě) , každopádně pokud by se někdo z vás chtěl z jakéhokoliv důvodu připojit k začátečníkům, tak může ( jen mi to prosím napište ) toto cvičení bude začínat vždy půl hodiny před velkou skupinkou. (tudíž do Listopadu to bude v 17:30 a poté v 9:30.)

6. Tak a ještě otázka, která tu už jednou byla.... Přemýšlím o podzimním/zimním termínu přednášky na téma Výchova, výcvik a problémové chování psů - kdo by měl zájem ( zatím opět jen průzkum) - pište kamkoliv (mejl, fb, mobil)