Krmení

10.07.2009 17:41

Štěně je dobré krmit vhodnými granulemi  pro štěňata - a to sice z důvodu : v kvalitních granulích se nachází vše co štěně potřebuje ke svému růstu , ale není na škodu štěněti občas dopřát vařené maso , nebo konzervu.

Každé granule obsahují krmný návod , jaká dávka se má podat  psovi na den, je to rozděleno podne váhy ( štěňata se často krmí spíše odhadem) .Tato dávka se rozdělí do porcí a to nasledovně:

2-4 měsíce krmíme cca 5x denně, ve stáří 4-6 měsíců kmíme cca 4x denně, 6-10 měsíců 3x denně , 10-16 měsíců 2x denně, poté můžeme zůstat i u krmení 2x denně ( ráno a večer), nebo přejít na krmení 1x denně.

Psa necháme v klidu nažrat , pokud pes nesní krmení do půl hodiny , vezmeme mu ho. Po jídle je potřeba nechat psa alespoň1 hod. v klidu.

 

Zajišťujeme seznamování veřejnosti s problematikou canisterapie a zooterapie. Přednášky zajišťujeme, hlavně pro základní a mateřské školy. 

Přednáška probíhá:

1) formou teoretického představení, výše zmiňované problematiky s kombinací praktické části, kdy si děti/ klienti vyzkouší canisterapii a zooterapii na vlastní kůži

2) formou pouze praktické části. Tato forma je pro nejmenší účastníky přednášky

 

Přednáška probíhá cca 60 min ( lze uzpůsobit Vašim požadavkům)

Praktické části předášky se účastní: pes-husky, želva zelenavá, krajta královská