Omlouváme se, ale nyní nepřijímáme nové členy!

kde cvičíme? Srch - zde cesta

1) Výcvik pro každého nováčka začíná domluvením úvodní hodiny telefonicky, e-mailem nebo přes FB.

 V dokumentech ke stažení najdete dokument s názvem ,,info o pesanovi a pánovi"  prosím, aby jste vyplnili a poslali na mejl. (moje doplnění údajů o vás).  mejl : odlesajaroska@seznam.cz

2) Pravidla: Chci Vás všechny poprosit o dodržování dvou pravidel, když jdete na cvičák.

takže : 1) se psem vždy uvázaným na vodítku až na cvičák 
2) uklízet výkaly v celém objektu  

3) parkování je v objektu - zadní branou (přijedete k oplocenému objektu - dáte se doprava po cestě k lesu a pojedete pořád podel plotu až se dostanete do objektu)

4) dodržování veškerých dopravních předpisů v obci ! (hlavně v ulicích,které vedou k ,,naší" polňačce. - přednost z prava a 30km/hod) 

5) v okolí cvičáku se pohybovat pouze se psem na vodítku !! 

3)  Výcvik začíná individuálními lekcemi, kde se psík v klidu naučí pochopit povely, bez rušení ostatních psů. ( počet záleží na tom, jak dobře Vám cviky půjdou). Poté jde do skupinky, kde se učí další cviky a hlavně se povely upevňují mezi ostatními pesany. Skupinky poslušnosti jsou v létě pravidelnou dobu, vždy neděle v 18:00.  Každý  ví , jak na tom je a jak je s výcvikem daleko - budu dělat rozdíl na místě - nemusíte se bát 

4) Další skupinky (začátečníci, lovečáci,....) jsou po domluvě

5) Všechny informace o rušení cvičení, požadavků na Vás a podobně sledujte v sekci novinky/ info !!

Emotikona smile

 (v případě, že někdo bude mít s něčím problém, není problém udělat zase individuálku). Dále každý, kdo by měl typ na něco co chce naučit svého psíka navíc - (něco co nyní necvičíme) není problém tento cvik do výcviku zařadit - každý nápad mi můžete poslat na mejl, či ho probereme na cvičení.

Emotikona sm